Produkty - represe

TRAFFIPATROL (V) - LASEROVÁ PISTOLE

Měřící systém se skládá ze zařízení pro měření rychlosti TraffIPatrol s pevně integrovaným digitálním fotoaparátem, řídící a ovládací jednotky s dotykovým displejem a 12 voltového akumulátoru jako ústředního napájecího zdroje. K nočním měřením je potřeba na přání dodávané přídavné osvětlení. Pomocí speciálně vyvinutého kancelářského programového vybavení mohou být do paměti uložená data vyhodnocována, zpracovávána a exportována.

Díky technologii měření cyklu laserových impulsů představuje systém TraffiPatrol V mobilní a výjimečně flexibilní systém pro měření rychlostí se současným pořizováním obrazové dokumentace scény měření. Každý přestupek překročení nejvyšší povolené rychlosti je dokumentován šesti jednotlivými snímky. První jednotlivý snímek zobrazuje polohu vozidla v okamžiku začátku měření. Funkce vyhledávání umožňuje listovat uloženými snímky. Systém TraffiPatrol V v sobě spojuje přesnou laserovou měřící techniku se snímací a reprodukční technikou s vysokým rozlišením.

Výhody

 • Rychlá možnost použití
 • Jednoduché ovládací menu v češtině
 • Dotykový displej pro pohodlné zadávání dat, živé snímání
 • Jednoznačné přiřazení rychlostí díky označení rozsahu zachycení cíle
 • Šest do paměti uložených snímků ke každému přestupku překročení nejvyšší povolené rychlosti
 • Ukládání dat na vyměnitelné paměťové médium pro rychlé zpracování dat
 • Žádné mechanické ovládací prvky na vyhodnocovací a ovládací jednotce
 • Denní a noční měření (Noční měření dodáváno na přání)

TRAFFIPAX Speedophot II - MOBILNÍ RADAR

Jedná se o velice profesionální, komfortní a zcela automatické zařízení pracující bez ohledu na vnější podmínky. Toto zařízení nabízíme ke krátkodobým pronájmům dle rámcové smlouvy, jejíchž návrh na požádání zašleme. Tyto krátkodobé pronájmy jsou zajímavé zejména z hlediska finanční a personální nenáročnosti. Zaškolení a seznámení s obsluhou provede náš certifikovaný pracovník, dle požadavků nájemce. Pro dojednání zkušebního měření, osobní prezentace apod. nás kdykoli kontaktujte.

Více informací >>>

STACIONÁRNÍ MĚŘIČE RYCHLOSTI VOZIDEL

Radarové zařízení AD9 P měří a dokumentuje překročení nejvyšší povolené rychlosti. Tento typ měřiče se skládá ze skříně a sloupu (pevný nebo stahovací), který je umístěn u okraje vozovky, lze jej však využít i na stávajících zařízení, např. na sloupech veřejného osvětlení, budovách, apod. Radar zaznamenává jak přijíždějící, tak odjíždějící vozidla a při překročení nejvyšší povolené rychlosti automaticky pořizuje obrazovou dokumentaci, kterou lze použít k dokladování přestupku. Přístroj pracuje ve dne i v noci, a to nezávisle na počasí. Nastavování parametrů měřiče a stahování dat je možné provádět dálkově, provoz sledovat on-line. Součástí je i statistické počítadlo. 1 měřící zařízení se dá využít pro libovolný počet skříní. Instalace je včetně všech metrologických ověření, konfigurace a zaškolení, s nabídkou následného kompletního servisu. Naši nabídku přizpůsobíme Vašim požadavkům.

 1. varianta – prodej zařízení včetně instalace a následného servisu
 2. varianta – prodej zařízení na splátky včetně instalace a následného servisu
 3. varianta – pronájem zařízení včetně instalace a následného servisu